عمران و محیط زیست

نمایشگاه نمايشگاه  ساختمان دوحه (17 تا 20 ارديبهشت) برجسته ترین نمایشگاه قطردر زمينه صنعت ساختمان، سنگ و سراميك بشمار می آید و مورد تاييد سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران قرار گرفته است. شركت شهركهاي صنعتي استان در نظر دارد، برگزاري تور بازديد از نمايشگاه مذكور را به شخصيت حقوقي داراي تجربه و شرايط و صلاحيت از مراجع ذيربط واگذار نمايد.
لذا از كليه متقاضيان دعوت ميشود درخواست همكاري و مستندات (رزومه و گواهي صلاحيت) و پكيج پيشنهادي خود را تا روز دوم ارديبهشت به شركت شهركهاي صنعتي استان ارائه نمايند.

چهارشنبه, 08 فروردين 1397 09:30

اطلاعیه

بدین‎وسیله از کلیه موسسات و شرکت‎های آموزشی دارای مجوز آموزشي از مراكز معتبر نظير اداره استاندارد، پارک علم و فناوری، سازمان فنی و حرفه‎ای، سازمان مدیریت و برنامه‎ریزی و ... تقاضا می‎شود حداكثر تا تاريخ 97/01/26 تقویم آموزشی پیشنهادی خود را را برای سال 97 به معاونت صنایع کوچک این شرکت ارائه دهند.

متقاضیان می‎توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 6239702 داخلی 142 (خانم تدین) تماس حاصل نمایند.

نكات قابل توجه:

1-    ارائه اساسنامه و مجوز آموزشي، در هنگام ارائه پيشنهاد الزامي است.

2-    تقويم پيشنهادي بايد دقيق باشد زيرا امكان تغيير، حذف يا اضافه دوره‎ها وجود ندارد مگر در شرايط خاص و با تاييد كارفرما

3-    ارائه تقويم آموزشي و برگزاري دوره‎ها مي‎بايست متناسب و مرتبط با مجوز مربوطه ‎باشد.

4-    نحوه برگزاري و ارائه گزارش منطبق با شرح خدمات پيوست مي‎باشد.

5-    تقويم آموزشي بايد شامل موارد زير باشد: عنوان دوره، محتواي كلي دوره، مدت زمان برگزاري(ساعت)، تاريخ برگزاري(روز و ماه)، نام و رزومه استاد

شرح خدمات

بدينوسيله به اطلاع مي رساند شركت شهركهاي صنعتي استان يزد در نظر دارد نسبت به برگزاري تور نمايشگاهي صنعت پلاستيك و لاستيك چين 2018 اقدام نمايد. لذا از شركت هاي مجري توانمند براي برگزاري اين تور دعوت بعمل مي آيد تا تاريخ 96/12/24 نسبت به ارائه پيشنهاد خود به معاونت صنايع كوچك اقدام نمايند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان يزد از راه‌اندازی کمپین خرید کالای ایرانی در استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك‌هاي صنعتي يزد، سيد مسعود عظيمي با اعلام اين خبر گفت: اين كمپين به ابتكار و حمايت سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران و با شعار "خريد كالاي ايراني، اشتغال فرزندان ايراني" راه اندازي شده است.

عظيمي هدف از اين پويش مردمي را حمایت از تولیدات ملی عنوان كرد و گفت: با عنايت به منويات مقام معظم رهبري مبنی بر عملیاتی شدن سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و حمايت از توليدات داخلي، کمپین خرید کالای ايراني راه اندازي شده است و اميدواريم زمينه افزایش توانمندی صنایع داخلی و تشویق به بهبود تولیدات فراهم شود.

وي خاطر نشان كرد: با خرید کالای ایرانی علاوه بر رونق واحد‌های تولیدی، از کارگرانی که شغل آن‌ها به دلیل رکود صنایع تهدید می‌شود، حمایت می‌کنیم.

عظيمي با دعوت از همه مسئولين براي پيوستن و حمايت از اين كمپين افزود: تشويق به خريد كالاي ايراني و نهادينه شدن اين فرنگ ارزشي در ميان مردم از اهداف اصلي اين پويش مي باشد.

وي با اشاره به نقش مهم توليدكنندگان در ايجاد اطمينان در جامعه، گفت: مديران واحدهاي صنعتي نيز برای جلب رضایت مردم، تولید با کیفیت و بر اساس سلیقه بازار داشته باشند.

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي يزد گفت: تصفيه خانه فاضلاب و سيستم بازگشت از پساب 3 شهرك صنعتي استان مورد بازديد مديركل ديوان محاسبات استان قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي يزد، سيد مسعود عظيمي در حاشيه اين بازديد گفت: در راستاي عمل به وظايف نظارتي و بررسي وضعيت اجراي پروژه هاي عمراني اين بازديد هماهنگ و انجام شد.

عظيمي افزود: بازديد از تصفيه خانه فاضلاب در حال ساخت شهركهاي صنعتي تفت و اردكان و نيز سيستم بازگشت از پساب تصفيه خانه فاضلاب شهرك صنعتي يزد از برنامه هاي امروز بود.

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي يزد گفت: از 10 صادر كننده برتر صنايع كوچك و متوسط استان يزد طي مراسمي تقدير بعمل امد.

به گزارش روبط عمومي شركت شهركهاي صنعتي يزد، سيد مسعود عظيمي با اعلام اين خبر گفت: در جلسه ستاد راهبري و مديريت اقتصاد مقاومتي استان با حضور استاندار يزد، از واحدهاي صنعتي كوچك و متوسط مستقر در سطح شهركها و نواحي صنعتي كه فعاليت‌هاي چشمگيري در زمينه صادرات داشتند، با اهداي لوح تقدير شد.

عظيمي افزود: واحدهاي صنعتي يزد پليمر كوير، نرگس پليمر ميبد، يزد پوليكا، سيم و كابل ستاره يزد، شركت صادراتي كوثر مهدي آباد، موكت فيروزه، هنركده نيكزاد، ياس كوير ابركوه (شيكا)، حلوا شكري شيررضا و سيم و كابل يزد صنايعي بودند كه مورد تقدير قرار گرفتند.

جلسه شوراي حل اختلاف شرکت شهرکهای صنعتی با حضور ابراهيمي داور و نماينده حقوقي سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران، در محل شركت برگزار شد.

گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي يزد، سيد مسعود عظيمي مدیرعامل شركت گفت: در اين جلسه كه با حضور لطفي معز مدير حقوقي و قراردادهاي سازمان صنايع كوچك و نيز نمايندگاني از واحدهاي صنعتي برگزار شد، 12 پرونده مورد بررسي و رسيدگي قرار گرفت و داور مرضي الطرفين نظر نهايي خويش را صادر كرد.

عظیمی افزود: طي اين جلسه از مجموع پرونده هاي رسيدگي شده، تصميم داوري مبني بر 10 پرونده فسخ قطعي و 2 مورد اعطاي مهلت قرار گرفت كه در مجموع بيش از 44 هزار متر مربع از اراضي شهركهاي صنعتي در مرحله آزادسازی قرار گرفت.

وي هدف از تشكيل اين شورا را پيگيري اجراي تعهدات طرف هاي قرارداد با شركت به منظور استفاده بهينه از ظرفيت هاي موجود در شهركهاي صنعتي استان عنوان كرد و افزود: از اولویتهای ما در شهرکهای صنعتی استان يزد باز پس گیری عرصه های راکد به چرخه صنعت استان است که این مهم از طریق مراجع قضایی و همچنین برگزاری جلسات حل اختلاف و داوری به طورمنظم و مستمر با حضور نماینده حقوقی سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران به طور جد در حال پیگیری و اجراست.

علي اكبر شمس دادستان عمومي و انقلاب يزد به همراه جمعي از كاركنان دادسراي عمومي و انقلاب، صبح امروز از شهرك صنعتي يزد و 3 واحد توليدي بازديد كردند.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان يزد، ‌سيد مسعود عظيمي هدف از برنامه ريزي اين بازديد را آشنايي مسئولين حقوقي و قضايي با فضاي توليد و سرمايه گذاري عنوان كرد و افزود: در اين بازديد مسئولين با روند واگذاري زمين، سرمايه گذاري و فرايند توليد محصول قرار مي گيرند.

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان يزد ادامه داد: برگزاري چنين برنامه هاي بازديد زمينه را براي رشد سرمايه گذاري سالم و توليد محصولات ايراني فراهم مي آورد و بستر را براي سرمايه گذاران واقعي كه تنها با هدف توليد و اشتغالزايي وارد عرصه  مي شوند فراهم مي اورد.

عظيمي خاطر نشان كرد: اميدواريم طي اين بازديد و برنامه هايي كه در آينده برنامه ريزي خواهد شد، روند رسيدگي به پرونده هاي قضايي و حقوقي با ماهيت صنعت تسريع يابد تا بتوان عرصه هايي را كه سالهاست در اختيار افراد قرار گرفته و هيچگونه اقدامي در جهت توليد صورت نداده اند، آزاد شده و در اختيار سرمايه گذاران و توليد كنندگان واقعي قرار گيرد.

وي ادامه داد: از واحدهاي توليدي شيشه مظروف، ترمه دستجردي و شيوا نساج بازديد بعمل آمد.

مدير حقوقي و امور قراردادهاي سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران صبح امروز از تعدادي از شهركها و واحدهاي توليدي استان يزد بازديد كرد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان يزد، "محمد لطفي معز" با بازديد از شهركهاي صنعتي يزد و تفت كه با حضور دادستان عمومي و انقلاب يزد نيز همراه بود، از نزديك در جريان فعاليت ها و اقدامات حقوقي اين شركت در خصوص بازپس گيري اراضي راكد قرار گرفت.

مدير حقوقي و امور قراردادهاي سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران با تاكيد بر فعالسازي واحدهاي صنعتي راكد اظهار داشت: اراضي شهركهاي صنعتي كه مدت طولاني در اختيار برخي از متقاضيان قرار گرفته است و هيچگونه فعاليت صنعتي و توليدي در انها صورت نگرفته، بايستي بطور جدي در شركت هاي استاني براي بازپس گيري آنها اقدام شود تا اين اراضي در اختيار سرمايه گذاران و صنعتگران واقعي براي احداث واحد توليدي و ايجاد اشتغال قرار گيرد.

وي با حضور در شركت هاي شيشه مظروف، ترمه دستجردي و شركت شيوا نساج از نزديك در جريان روند توليد و سرمايه گذاري در استان يزد آشنا شد.

مدير حراست شركت شهركهاي صنعتي يزد از برگزاري دوره آموزشي پدافند غيرعامل ويژه مديران واحدهاي صنعتي شهرك صنعتي جهان آباد ميبد خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي يزد، قاسم قناعتگر هدف از برگزاري اين دوره آموزشي را آشنايي مديران واحدهاي صنعتي با اصول، مباني و تحليل شيوه هاي پدافند غير عامل براي كاهش آسيب پذيري نيروي انساني، ساختمان ها، تأسيسات و تجهيزات در مقابل عمليات خصمانه و مخرب دشمن برشمرد.

قناعتگر افزود: طي اين دوره شركت كنندگان با اصول و اهداف پدافند غير عامل، حوزه هاي بكارگيري علمي آن، ويژگي هاي امنيت ملي، مراكز ثقل كشور، اصول بنيادي پدافند غيرعامل و خطراتي كه اماكن و تاسيسات را تهديد مي كند، آشنا شدند.

وي تصريح كرد: اين دوره اموزشي به مدت 8 ساعت و با حضور 40 نفر از نمايندگان واحدهاي صنعتي در محل فرمانداري ميبد برگزار شد.

صفحه 1 از 78

پیوندهای مرتبط

لینکستان

نظر سنجی

چه خواسته و انتظاری را از این پایگاه اطلاع رسانی دارید؟ 

کاربران آنلاین

 70 مهمان حاضر

ورود

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز108
mod_vvisit_counterدیروز704
mod_vvisit_counterاین ماه16735
mod_vvisit_counterکل بازدیدها965936