چهارشنبه, 25 بهمن 1391 16:20

مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران: صنعتگران سرداران جبهه مبارزه اقتصادي هستند

رای دادن به این مورد
(0 آرا)

مدير عامل سازمان صنايع كوچك وشهركهاي صنعتي ايران با اشاره به فعاليت 700هزار نفردر شهركها ونواحي صنعتي گفت: هم اكنون 17هزار واحد صنعتي با پيشرفت فيزيكي بالاي 70درصد در شهركها و نواحي صنعتي كشور در دست ساخت است.

به گزارش شاتا به نقل از شهركهاي صنعتي، فخراله مولايي در حاشيه مراسم تجليل از صنعتگران شهركهاي صنعتي تهران، توليد كنندگان را مصداق عيني مجاهدت و مبارزه با دشمنان دانست و گفت: صنعتگران سرداران جبهه مبارزه اقتصادي هستند.
معاون وزير صنعت، معدن و تجارت افزود: 904 شهرك و ناحيه صنعتي در كشور وجود دارد كه 700هزار شغل در قالب 30 هزار واحد صنعتي ايجاد كرده است. ضمن اينكه هم اكنون 17هزار واحد صنعتي نيز با پيشرفت فيزيكي بالاي 70درصد در شهرك ها و نواحي صنعتي كشور در دست ساخت است.
وي با اشاره به طرح واگذاري اداره امور شهركها به هيات امناي اين شهركها گفت: اين طرح درست و بجايي است؛ چرا كه هيات امناي شهرك هاي صنعتي با واحدهاي صنعتي بيشتر آشنا هستند و از مسائل و مشكلات آنها بخوبي آگاهي دارند.
مولايي افزود: با همه مشكلات و تحريم هايي كه در كشور وجود دارد، برگزاري جشن تقدير از واحدهاي صنعتي موفق نشانگر آن است كه مردم از مسوولان پيشي گرفته اند.
مدير عامل سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران اظهار كرد: در ايجاد زيرساختهاي بخش صنعت در كشور اقدامات زيادي انجام شده اما از مجلس شوراي اسلامي انتظار داريم براي حمايت از توليد گامهاي بيشتري بردارند و قانون ساماندهي واحدهاي صنعتي را هرچه زودتر مصوب كنند.
در ادامه اين مراسم روح الله عباس پور ، سخنگوي كميسيون صنعت، معدن و تجارت  صنعتگران  را سرداران مقابله با جنگ اقتصادي  توصيف كرد وگفت:  مجلس به مشكلات ناشي از تحريمها واقف است و قدمهاي بزرگي در اين زمينه برداشته است.

خواندن 5792 بار

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

نظر سنجی

چه خواسته و انتظاری را از این پایگاه اطلاع رسانی دارید؟ 

کاربران آنلاین

 170 مهمان حاضر

ورود