پنجشنبه, 18 آبان 1391 07:26

فعالیت انجمن كارشناسان صنعت كاشي و سراميك به عنوان نهاد جانشین خوشه كاشي سرامیکی

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان يزد با اشاره به توسعه يافتگي خوشه كاشي سراميكي و خروج عامل توسعه آن گفت: در راستاي پيگيري و انجام تعهدات آتي خوشه ، انجمن كارشناسان كاشي و سراميك استان يزد به عنوان نهاد جانشين تيم توسعه خوشه كاشي انتخاب شد.

سيد مسعود عظيمي افزود: اين NGO در سال 1390 و با همت خوشه كاشي و گردهم آمدن كارشناسان شاغل در صنعت كاشي و سراميك استان يزد تشكيل شد و با حمايت شركت شهركهاي صنعتي استان در مركز خدمات فناوري و كسب و كار مستقر گرديد.

عظيمي ادامه داد: اين انجمن با عضوگيري از بين كارشناسان، متخصصان و افراد داراي سابقه و تجربه در صنعت كاشي استان يزد به دنبال تحقق اهداف خود در راستاي تعالي اين صنعت مهم استان يزد خواهد بود و نقش رابط و هماهنگ كننده را ميان صنعت، دستگاهها و نهادهاي دولتي و دانشگاهها و مراكز تحقيقاتي ايفا خواهد كرد.

وي با اشاره به لزوم ايجاد و حمايت از صنايع كوچك و متوسط در قالب برنامه هاي توسعه خوشه اي و شبكه سازي در برنامه پنجم توسعه، ماموريت ديگر اين انجمن را ادامه دادن برنامه ها و استراتژي هاي مدون خوشه كاشي سراميكي عنوان كرد كه با حمايت نهادها و سازمان هاي مرتبط محقق خواهد شد.

خواندن 2546 بار

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

پیوندهای مرتبط

لینکستان

نظر سنجی

چه خواسته و انتظاری را از این پایگاه اطلاع رسانی دارید؟ 

کاربران آنلاین

 49 مهمان حاضر

ورود

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز353
mod_vvisit_counterدیروز800
mod_vvisit_counterاین ماه11448
mod_vvisit_counterکل بازدیدها1002361