چهارشنبه, 10 آبان 1391 10:43

مباحت مرتبط با امور بهداشتي توليد كنندگان محصولات كنجدي استان يزد پيگيري شد

برخي از مسائل و دغدغه هاي بهداشتي واحدهاي توليدي صنفي و صنعتي خوشه محصولات كنجدي استان يزد در جلسه اي با حضور اعضاي شوراي راهبري خوشه، مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي و معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشكي استان يزد در محل فرمانداري اردكان بررسي و پيگيري شد.

در اين جلسه سيد مسعود عظيمي مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي رعايت اصول بهداشتي در تهيه و توزيع محصولات كنجدي در استان را يكي از مسائل و دغدغه هاي اصلي برخي از توليد كنندگان اين صنعت نام برد و همكاري بيشتر دستگاههاي مرتبط با اين موضوع را خواستار شد.

عظيمي با اشاره به وجود استانداردهاي بهداشتي در اين حوزه تاكيد كرد: تعامل مثبت ميان مسئولين حوزه بهداشت و سلامت استان و توليد كنندگان اين محصولات مي تواند در رفع موانع پيش رو موثر باشد.

در ادامه دكتر حسين ابوالحسيني معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشكي يزد ضمن تشريح برخي از قوانين و استانداردهاي موجود بر اقدامات عملي و گام به گام اعضاي خوشه در جهت اصلاح و بهبود استانداردهاي توليد تاكيد كرد و آمادگي خود را جهت همكاري با واحدهاي خوشه به منظور صدور مجوز و شناسه نظارت به واحدهايي كه استانداردها و قوانين موجود را رعايت كنند، اعلام كرد.

اعضاي شوراي راهبري خوشه محصولات كنجدي به نمايندگي از ذينفعان خوشه، با بيان برخي از انتظارات و نيازهاي خود، بر آمادگي توليد كنندگان خوشه براي هرگونه همكاري در اين خصوص اعلام كردند و حمايت و همكاري دانشگاه علوم پزشكي و ساير نهادهاي مسئول را خواستار شدند.

خواندن 2220 بار

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

پیوندهای مرتبط

لینکستان

نظر سنجی

چه خواسته و انتظاری را از این پایگاه اطلاع رسانی دارید؟ 

کاربران آنلاین

 47 مهمان حاضر

ورود

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز353
mod_vvisit_counterدیروز800
mod_vvisit_counterاین ماه11448
mod_vvisit_counterکل بازدیدها1002361