پنجشنبه, 20 مهر 1396 08:22

جشنواره صنايع برتر استان يزد آغاز به كار كرد

رای دادن به این مورد
(0 آرا)

معاون صنايع كوچك شركت شهركهاي صنعتي يزد از آغاز به كار دومين جشنواره و نمايشگاه صنايع برتر استان يزد با رويكرد اقتصاد مقاومتي خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي يزد، ذبيح ا... زارع با اعلام اين خبر گفت: برگزاری این جشنواره در راستای اجرای عملی برخی بندهای سیاست‌ های ابلاغی مقام معظم رهبري در زمينه اقتصاد مقاومتی مي باشد و با اجراي مطلوب آن اميدواريم زمينه شكوفايي و رشد صنايع استان بيش از پيش فراهم شود.

وي با بیان این که نگاه اقتصاد مقاومتی نگاهی مبتنی بر رشد و توسعه است ادامه داد: در این جشنواره معرفی صنایع برتر بر اساس مدل‌های علمیِ ارزیابی در جهت بهبود عملکرد شرکت‌ها خواهد بود و هدف اصلی آن کمک به رشد و توسعه صنایع است و در واقع میزان پیشرفت آن‌ها سنجیده می‌شود.

زارع افزود: خوشه سنگ استان و همچنين مركز مبادلات پيمانكاري فرعي به عنوان زيرمجموعه هاي شركت شهركهاي صنعتي در اين نمايشگاه حضور پيدا كرده و نسبت به اخذ غرفه و ارائه دستاوردها و خدمات خود به بازديدكنندگان اقدام مي كنند.

زارع افزود: این جشنواره به همت بسیج مهندسین صنعت یزد از 19 الی 23 مهرماه در محل کارخانه جنوب واقع در خيابان آيت ا... كاشاني براي بازديد عموم داير است.

خواندن 540 بار

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

نظر سنجی

چه خواسته و انتظاری را از این پایگاه اطلاع رسانی دارید؟ 

کاربران آنلاین

 26 مهمان حاضر

ورود