چهارشنبه, 19 مهر 1396 05:45

معرفي خدمات بانك قرض‌الحسنه رسالت به صنعتگران يزد

رای دادن به این مورد
(0 آرا)

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي يزد از ارائه خدمات نوين بانكي توسط بانك قرض‌الحسنه رسالت به واحدهاي صنعتي و ذينفعان خوشه هاي كسب و كار استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي يزد، سيد مسعود عظيمي در ديدار با مدير شعب بانك رسالت استان آمادگي اين شركت را براي معرفي خدمات و تسهيلاتي كه اين بانك قادر به ارائه به واحدهاي صنعتي است، را اعلام كرد.

عظيمي تسهیل در زمینه تولید و اشتغال و رفع موانع فراروی صنعت را در سال جاري را بسیار حائز اهمیت دانست و گفت: براي عملیاتی کردن منویات مقام معظم رهبری، مشارکت و اهتمام  ویژه كليه نهادها ضرورت دارد و بانک ها به عنوان تامین کننده منابع تولید و اشتغال در اين مسير نقش مهمتري دارند.

وي افزود: بانكها بايستي صنعتگران را به شيوه‌هايي كه مختص خودشان است، همراهي كنند و از هرگونه تسهيلات و حمايتي كه مي‌توان در اين حوزه به واحدهاي صنعتي ارائه داد، دريغ نكنند.

عظيمي با اشاره به وجود خوشه هاي كسب و كار در استان يزد و نيز ايجاد يك مركز مبادلات پيمانكاري فرعي براي حمايت از صنايع كوچك در شهركها و نواحي صنعتي، گفت: زمينه همكاري متقابل بانك قرض‌الحسنه رسالت و مجموعه‌هاي تحت نظر شركت شهركهاي صنعتي فراهم است و بايد زمينه معرفي به صنعتگران توسط نمايندگان بانك فراهم شود.

مدير شعب بانك قرض‌الحسنه رسالت در استان يزد نيز در اين جلسه با اشاره به خدمات اين بانك در استان گفت: بانک قرض‌الحسنه رسالت در حال ارتقاء جایگاه خود به‌عنوان یک بانک قرض‌الحسنه خرد اجتماعی است زیرا به‌عنوان نخستین بانک قرض‌الحسنه خصوصی کشور در این ابعاد به‌طور حرفه‌ای و تخصصی فعالیت می‌کند.

باقري اظهارداشت: بانک قرض‌الحسنه رسالت با فراهم کردن زیرساخت ها و در قالب بانکداری اجتماعی در حال شناسايي و تشكيل كانون‌هاي قرض‌الحسنه در سطح كشور و استان مي باشد.

وي افزود: از یک منظر بانکداری اجتماعی، بانکداری قرض‌الحسنه است و مشتریان و کانون‌های اجتماعی که نیاز به خدمات بانکی دارند، می‌تواند در طرح این بانک شرکت کنند.

مدیر بانک قرض‌الحسنه رسالت درخصوص جزئیات طرح گفت: در این طرح مشتریان می‌توانند همانند صندوق‌های جمعی و خانوادگی، در چارچوب بانک قرض‌الحسنه تسهیلات دریافت کنند.

وی ادامه داد: در واقع در هر سازمان یا جمعی افرادی هستند که خواهان دریافت تسهیلات قرض‌الحسنه‌ و خدمات بانکی هستند و این افراد می‌توانند کانونی را تشکیل داده و نماینده‌ای را به بانک معرفی کنند. ما به آن نماینده تسهیلات قرض‌الحسنه می‌دهیم و از طرف بانک هم که فردی به عنوان بانکدار اجتماعی یا بانک‌یار قرض‌الحسنه خدمات را به آنها عرضه می‌کند.

خواندن 510 بار

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

نظر سنجی

چه خواسته و انتظاری را از این پایگاه اطلاع رسانی دارید؟ 

کاربران آنلاین

 25 مهمان حاضر

ورود