دوشنبه, 17 مهر 1396 10:19

تمايل توليدكنندگان ترك براي سرمايه گذاري در منطقه ويژه اقتصادي يزد

رای دادن به این مورد
(0 آرا)

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي يزد از ابراز تمايل سرمايه گذاران ترك براي سرمايه گذاري در منطقه ويژه اقتصادي يزد در زمينه نساجي خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي يزد، سيد مسعود عظيمي در حاشيه بازديد تعدادي سرمايه گذار از كشور تركيه از منطقه ويژه اقتصادي، با اعلام اين خبر گفت: با توجه به مزيت هاي قانوني پيش بيني شده براي سرمايه گذاري خارجي در اين منطقه و موقعيت جغرافيايي خاص آن و نيز فراهم بودن كليه امكانات زيرساختي مانند آب، برق، گاز، فاضلاب، تلفن و ... اين آمادگي براي جذب سرمايه گذاران خارجي در منطقه وجود دارد.

عظيمي با بيان اينكه تا كنون نزديك به 40 واحد صنعتي در اين منطقه به بهره برداري رسيده است، اظهار داشت: حضور صنايع نساجي در زمينه هاي مختلف، زمينه ايجاد واحدهاي مرتبط با صنعت نساجي به ويژه در خصوص تكميل البسه جين را توجيه پذير كرده است.

وي با اشاره به سابقه طولاني استان يزد در زمينه نساجي گفت: تعداد زيادي واحدهاي مرتبط با اين صنعت در استان مشغول به فعاليت هستند و حضور سرمايه‌گذاران خارجي در منطقه ويژه اقتصادي يزد، مي تواند زمينه تعامل و تكميل زنجيره هاي توليد و تامين را در اين رشته صنعتي فراهم كند.

مديرعامل منطقه ويژه اقتصادي يزد ادامه داد: نزديكي به فرودگاه بين المللي، نزديكي به راه اهن سراسري و قرار گيري در مركز كشور موقعيت استراتژيكي را براي اين منطقه بوجود اورده است كه موجب علاقمندي سرمايه گذاران خارجي براي حضور در اين منطقه ويژه مي شود.

خواندن 518 بار

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

نظر سنجی

چه خواسته و انتظاری را از این پایگاه اطلاع رسانی دارید؟ 

کاربران آنلاین

 28 مهمان حاضر

ورود