يكشنبه, 25 تیر 1396 04:35

اختصاص اعتبارات استاني به شهركهاي صنعتي زمينه ساز رونق سرمايه گذاري

رای دادن به این مورد
(0 آرا)

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان يزد گفت: تامين امكانات زيربنايي در شهركها و نواحي صنعتي استان نيازمند اختصاص منابع استاني مي باشد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي يزد، سيد مسعود عظيمي در ديدار با فرماندار بافق با ذكر اين مطلب گفت: تلاش فرمانداران در تامین منابع مالی برای انجام  فعالیتهای عمرانی در شهرکها و نواحی صنعتی  تامین امکانات زیربنایی در شهرکها و نواحی صنعتی را تسریع می کند.

وي افزود : فرمانداران نقش بسیار مهم و تاثیرگذاری در جذب سرمایه گذار صنعتی به شهرکها و نواحی صنعتی دارند.

فرماندار بافق نیز در این دیدار گفت : تمامی تلاش خود را برای جذب منابع استانی برای تامین امکانات زیربنایی شهرك صنعتي بافق و ناحيه صنعتي مباركه انجام می دهد.

محمد زاده رحماني ضمن اعلام آمادگی برای  جذب سرمایه گذار در شهرستان گفت: ایجاد زیرساخت های مورد نیاز سرمایه گذاری و تسهیل در روند صدور مجوزها برای سرمایه گذاری در راستای ایجاد اشتغال بایستی از اولويت هاي كاري مسئولان استاني و شهرستان باشد.

وي با بيان اينكه ايجاد رونق در مناطق كمتر توسعه نيازمند حضور بخش خصوصي است، اظهار داشت: ايجاد شهركهاي خصوصي غيردولتي يكي از راههاي جذب سرمايه گذار و ايجاد واحدهاي صنعتي كوچك و متوسط است.

زاده رحماني با اشاره به علاقمندي بخش خصوصي به احداث شهرك غيردولتي مواد غذايي در شهرستان بافق گفت: در صورتي كه بتوانيم فرآيندهاي احداث اين شهرك صنعتي در زمينه مواد غذايي را تسهيل كنيم مي توانيم شاهد ايجاد صنايع تبديلي و تكميلي در زمينه استفاده از ظرفيت بالقوه شهرستان بافق در صنعت خرما باشيم.

خواندن 856 بار

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

نظر سنجی

چه خواسته و انتظاری را از این پایگاه اطلاع رسانی دارید؟ 

کاربران آنلاین

 94 مهمان حاضر

ورود