شنبه, 24 تیر 1396 05:29

تعيين تكليف 17 پرونده راكد در شركت شهركهاي صنعتي استان يزد

رای دادن به این مورد
(0 آرا)

جلسه شوراي حل اختلاف شرکت شهرکهای صنعتی با حضور ساسان طهماسبي داور و نماينده حقوقي سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران، در محل شركت برگزار شد.

گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي يزد، سيد مسعود عظيمي مدیرعامل شركت گفت: در اين جلسه كه با حضور نمايندگاني از واحدهاي صنعتي برگزار شد، 17 پرونده مورد بررسي و رسيدگي قرار گرفت و داور مرضي الطرفين نظر نهايي خويش را صادر كرد.

عظیمی افزود: طي اين جلسه از مجموع پرونده هاي رسيدگي شده، تصميم داوري مبني بر 7 پرونده فسخ قطعي و 10 مورد اعطاي مهلت قرار گرفت كه در مجموع بيش از 15 هزار متر مربع از اراضي شهركهاي صنعتي در مرحله آزادسازی قرار گرفت.

وي هدف از تشكيل اين شورا را پيگيري اجراي تعهدات طرف هاي قرارداد با شركت به منظور استفاده بهينه از ظرفيت هاي موجود در شهركهاي صنعتي استان عنوان كرد و افزود: از اولویتهای ما در شهرکهای صنعتی استان يزد باز پس گیری عرصه های راکد به چرخه صنعت استان است که این مهم از طریق مراجع قضایی و همچنین برگزاری جلسات حل اختلاف و داوری به طورمنظم و مستمر با حضور نماینده حقوقی سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران به طور جد در حال پیگیری و اجراست.

خواندن 884 بار

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

نظر سنجی

چه خواسته و انتظاری را از این پایگاه اطلاع رسانی دارید؟ 

کاربران آنلاین

 260 مهمان حاضر

ورود